Abonament w Play

Ξ Kwiecień 2nd, 2008 | → Comments Off | ∇ |

Świat dzieli się na zwolenników i przeciwników telefonów na abonament. Jedni wolą kupować karty zdrapki lub doładowywać konto telefonu komórkowego przez internet. Nie są uzależnieni od stałej opłaty, a jedynie kupują kartę wtedy, kiedy jest to konieczne. Często jednak po wyczerpaniu limitu środków finansowych trzeba nie mają możliwości wykonania połączeń, bo połączenia wychodzące zostały zablokowane.
Czasem tłumaczenie, że nie mam środków na koncie nie będzie wystarczające.

Karta być może dobra jest dla tych, którzy korzystają z telefonu komórkowego sporadycznie. Jednak tym, dla których komórka to chleb powszedni zdecydowanie bardziej polecamy telefony na abonament.
Chcesz kupić telefon na abonament w Play, oczywiście, masz taką możliwość. Pamiętaj operator oferuje korzystne warunki zwłaszcza dla tych, którzy wybiorą wyższy abonament. Warto zatem pokusić się o telefony na abonament w ofercie dla firmy.

Abonament to pewność, że zawsze o każdej porze jesteś w zasięgu telefonu, że można się do Ciebie dodzwonić, że Ty możesz zadzwonić do innych. Ponadto telefon na abonament to szereg możliwości, tańszych połączeń, niższy cennik na rozmowy z bliskimi. Warto także wspomnieć o promocyjnych abonamentach w Play, gdzie odbierając rozmowy zyskujesz dodatkowe minuty na połączenia wychodzące, bo tylko w Play GSM możesz zarabiać na rozmowach odbieranych.

Oferta abonamentowa Playa to szansa na to, by każde połączenie (ze wszystkich sieci komórkowych, stacjonarnych oraz połączenia międzynarodowe) trwające 2 minuty lub dłużej zarabiało na Ciebie. Dwie minuty odebrane to 1 minuta na połączenia. Zyskane na rozmowach minuty możesz wykorzystywać automatycznie na kolejne połączenia wychodzące.

Abonament w Play możliwy jest w trzech formach: Play Abonament, Play Mix, Play Karta.

W Play Mobile możesz zawrzeć dwojakiego rodzaju umowy abonamentowe:
– umowę na 24 miesiące
– umowę na czas nieokreślony
Do wyboru masz abonament za 30, 50, 70, 100, 150 zł brutto.

 

Comments are closed.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.