Program 5Plus

Ξ Maj 6th, 2008 | → Comments Off | ∇ |

Program 5Plus skierowany jest do osób, które mają podpisaną umowę z operatorem Plus GSM nie krócej niż 3 miesiące, czyli skorzystać z niego mozna juz przy pierwszej umowie z Plusem. Wystarczy tylko wysłać darmowy formularz, który dostępny jest w salonach Plusa. W zamian otrzymasz kartę klienta Programu 5Plus wraz z Twoim numerem w programie. Do wymiany punktów ważnych będzie tylko 6 ostatnich cyfr z tego numeru. Rejestrując się na stronie www możesz monitorować stan Twoich punktów w programie Plus GSM.

„WYMIENIAJ PUNKTY NA NAGRODY”

Punkty za rozmowy wymieniasz na prezenty rzeczowe, darmowe rozmowy, darmowe smsy, sprzęt i akcesoria gsm, kosmetyki, bilety na imprezy. Zgromadzone punkty możesz także przeznaczyć na cele harytatywne, których lista prezentowana jest w Biuletynie z nagrodami.

Jak zbierac punkty?

A. Na samym wejściu, za przystąpienie do Programu 5Plus otrzymujesz 1000 punktów startowych, jest to dużo, bo zaledwie 300 punktów więcej i już możesz dokonac ich wymainy na towar odpowiadający ich wartości punktowej.

B. Najwięcej punktów otrzymujesz za rozmowy w Plusie – 2 pkt. za każdy przegadany 1zł.

C. Kolejne punkty dostajesz za staż w programie 5Plus

D. Jeśli wybierzesz opcję zapłaty rachunków telefonicznych przelewem bankowym, co miesiąc na Twoje konto punktowe wpadnie 200 punktów.

E. Jeśli dokonujesz zakupów Kartą Kredytową Citibank Plus i wydasz co najmniej 5 złotych, to już zyskujesz kolejny 1 punkt.

D. Plus co jakiś czas organizuje konkursy, ankiety, w których możesz wziąść udział i wzbogacić się o kolejne punkty.

F. Punkty możesz wymieniać za posrednictwem sms lub strony internetowej Plusa, ewntualnie bezpośrednio rozmawiając z konsultantem.

Numer pod którym należy wymieniać nagrody to 2626. Wygląda to tak: wybierasz nagrodę z katalogu (zapamiętujesz jej numer katalogowy), w sms piszesz:
NAGRODA[spacja]NUMER NAGRODY Z KATALOGU[spacja]SZEŚĆ OSTATNICH CYFR TWOJEGO NUMERU KLIENTA – na przykład NAGRODA 156874 568541

Otrzymujesz potwierdzenie zwrotne przyjęcia wymiany punktów na nagrodę i w ciągu kilku dni kurier dostarcza Ci nagrodę na koszt Plus Gsm.

 

Comments are closed.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.